Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

DUOMENŲ ANALITIKAS (-Ė)

Kaunas - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Sisteminti duomenis, generuoti ataskaitas, teikti informaciją įvairiais pjūviais (standartinių ir naujų ataskaitų pagal pareikalavimą ruošimas);
  • Gebėti apdoroti didelius duomenų srautus;
  • Dalyvauti įmonės veiklos duomenų valdymo sistemų tobulinimo procesuose, inicijuoti ir diegti naujus analizės metodus;
  • Atlikti kitas vadovo deleguotas užduotis.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas ekonometrijos, statistikos, matematikos ar tiksliųjų mokslų srityje;
  • Puikūs darbo su MS Excel gebėjimai;
  • Ne mažesnė nei dviejų metų duomenų ar verslo analitiko patirtis;
  • Puikūs analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos ir duomenų srautus įgūdžiai;
  • Labai geri įgūdžiai vizualiai ir aiškiai pateikti apibendrintą informaciją ir analitines įžvalgas;
  • Gebėjimas dirbti dinamiškojoje aplinkoje, ambicingumas, siekis mokytis ir tobulėti;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos mokėjimas – privalumas);
  • Tarptautine patirtis su FMCG prekėmis (privalumas).

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Galimybę tapti sėkmingai tarptautiniu mastu veikiančios kompanijos dalimi;
  • Konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus;
  • Darbą jauname ir draugiškame specialistų kolektyve;
  • Nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją dinamiškoje verslo aplinkoje;
  • Galimybę dalyvauti įmonės vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.
HR factory

HR factory

HR factory is an international strategic partner in human resource management with multiple years’ experience in top class professionals and management recruitment. The company operates in Lithuania, Estonia, and Germany.