Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BAIP“
More about company »

Duomenų analitikas (-ė)

Vilnius - UAB „BAIP“

Darbo pobūdis

  • Analizuoti klientų poreikius;
  • Plėtoti duomenų sandėlius (datawarehouse) ir duomenų modelius;
  • Kurti interaktyvias ataskaitas ir machine learning sprendimus naudojantis Microsoft „debesijos“ technologijas;
  • Atlikti sudėtingų rodiklių skaičiavimus, kurti algoritmus;
  • Ieškoti inovatyvių verslo analitikos sprendimų ir juos įgyvendinti;
  • Gebėti pukiai naudotis Microsoft BI technologijomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis statistikos, informatikos ar matematikos išsilavinimas;
  • Geri verslo analitikos sprendimų kūrimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas atpažinti ir išsiaiškinti duomenų struktūras, jų sąsajas;
  • Geri duomenų modeliavimo, algoritmų kūrimo bei problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Ne mažiau 1 metų darbo patirtis kuriant sprendimus su Microsoft PowerBI įrankiu;
  • MS SQL žinios ir patirtis naudojantis MS SQL ir SSIS;
  • Geros anglų ir lietuvių kalbos žinios;
  • Domėjimasis naujausiomis verslo analitikos tendencijomis;
  • Sudėtingos analitikos (advanced analytics) ir machine learning pagrindai būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą dinamiškoje IT įmonėje su kompetentingais kolegomis;
  • Puikią organizacinę kultūrą nuolatiniam profesiniam tobulėjimui;
  • Augimo galimybes ir papildomų naudų paketą.
UAB „BAIP“

UAB „BAIP“

UAB “Acena” dukterinė UAB "BAIP" kompanija, specializuota „Microsoft“ sprendimų įmonė, teikianti verslo produktyvumo, procesų pertvarkymo, verslo analitikos bei kitas profesionalias paslaugas, skirtas šiuolaikinėmis technologijomis pagerinti įmonių veiklos efektyvumą. Bendrovės specialistai padeda klientams pertvarkyti IT infrastruktūrą ir IT sprendimus, optimizuoti bendrovės kaštus bei darbuotojų laiko sąnaudas. Be to, „Acenos“ teikiami sprendimai padeda stiprinti klientų konkurencinį pranašumą, transformuoti ir pagreitinti verslo procesus bei padidinti darbuotojų produktyvumą.

Esame jauna, veržli ir ambicinga komanda. Pasitelkę naujausias IT technologijas ir sprendimus padedame verslui įžvelgti sąsajas tarp nuolat atsinaujinančios ir kintančios verslo informacijos ir taip įgaliname verslą patikimiau priimti svarbius sprendimus.

Šiuo metu plečiame savo pajėgas ir ieškome pastiprinimo. Jei jautiesi profas dirbdamas su Power Bi ir esi pasiruošęs priimti iššūkius dirbdamas su naujausiomis technologijomis, tai ateik pas mus! Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo
Informacija apie UAB „BAIP“
2246 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1193 €
25% uždirba 1193-1697 €
25% uždirba 1697-2658 €
25% uždirba nuo 2658 €
Vadovas: Gytis Umantas