UAB „Delamode Baltics“

VIDINIŲ DUOMENŲ SPECIALISTAS (-Ė)

1546-2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Delamode Baltics“

Kokios bus Tavo atsakomybės?

Siek savo karjeros tikslų ten - kur geriausiai gali atsiskleisti. Šiuolaikiškumas, inovatyvumas, greitas tempas ir neribotos karjeros galimybės - tau patinka? Tuomet tavo vieta čia!

  • Duomenų susijusių su viešaisiais ar komerciniais konkursais tvarkymas;
  • Pasiūlymų ruošimas bei sutarčių sudarymas;
  • Duomenų analizė ir ataskaitų ruošimas;
  • Atnaujintos konkursų duomenų bazės palaikymas;
  • Derybos su kitais departamentais;
  • Apdorotos ir išgrynintos informacijos komunikavimas komandos nariams.

Reikalavimai:

  • Geri Excel įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas ir į sprendimus orientuotas požiūris;
  • Puikūs organizaciniai gūdžiai;
  • Gebėjimas komunikuoti ir būti orientuotam į rezultatą;
  • Panaši darbo patirtis (didelis privalumas);
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai.

Ką mes siūlome?

  • Neribotas profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Mokymąsi iš savo srities profesionalų kurie visada pasiruošę padėti ir atsakyti į visus klausimus;
  • Domiesi aktyvia veikla? Turime nuosavą sporto salę - --Delamode darbuotojams ir dalyvaujame sporto varžybose bei kartu žaidžiame krepšinį, tinklinį;
  • Veržlų, jauną ir ambicingą kolektyvą, supantį kiekvieną dieną;
  • Begalę renginių darbuotojams – You name it (Oktoberfest, Halloween, Protmūšiai, Orientacinės, Festivaliai..);
  • Nori įgyti naujų žinių ir patobulėti kaip asmenybė? --Organizuojam mokymus specialiai pritaikytus Delamode darbuotojams ir taip pat suteikiam galimybę išmokti naujų kalbų!

Informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1546-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Delamode Baltics“ iš verslo pusės yra viena greičiausiai augančių tarptautinių krovinių pervežimo įmonių Baltijos šalyse. Tai organizacija, kurios sėkmė slypi darbuotojų gebėjime pateikti individualius poreikius atitinkančius klientus klientams ir teikti kokybe pagrįstas paslaugas.

„Delamode Baltics“ iš darbuotojo įvaizdžio pusės yra bendruomeniška ir „degančių“ žmonių pripildyta organizacija, kurioje neįmanomus sprendimus vieni kitų pagalba paverčiame įmanomais.

Delamode Baltics pasiekia geriausių rezultatų ne atsitiktinai, nes tai užtikrina azartiška, įkvepianti bei ambicinga komanda, dėl kurios esame tie, kuriais galime būti. Tapk dalimi mūsų kelionės ir sužinosi, kad čia - viskas įmanoma, o nepasiekiami dalykai mums tik dar didesnis variklis veikti. Aukime kartu!

Sužinok daugiau, kaip gi gyvena Delamode Baltics:
Website:

informacija apie UAB „Delamode Baltics“
3025 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
626
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1609 €
25% uždirba 1609-2481 €
25% uždirba 2481-3600 €
25% uždirba nuo 3600 €