Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Duomenų analitikas prekių ženklų įsigijimams

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Ventus artis“

Darbo pobūdis

Į JAV, Kanadą ir ES šalis savo produkciją eksportuojanti įmonė ieško duomenų analitiko prekinių ženklų įsigijimams vykdyti.

Darbo pobūdis:

Elektroninės komercijos pardavimų kanalų informacijos analizė ir techninės informacijos surinkimas:
1. Statistinių duomenų apie prekinių ženklų pardavimo finansinius rezultatus rinkimas ir apdorojimas;
2. Paieškos rezultatuose naudotus raktažodžius rinkimas bei apdorojimas (paieškų skaičius, peržiūrų skaičius, paspaudimų skaičius, pardavimų konversijos ir t.t.) – informacija reikalinga priimti sprendimui apie įsigijimą;
3. Internetinės rinkodaros rodiklių analizė bei išvadų teikimas;
4. Investicinių projektų atsiperkamumo skaičiavimai;
5. Detalių periodinių ataskaitų rengimas bei teikimas vadovybei;
6. Techninių ataskaitų su Excel rengimas – duomenų surinkimas ir sukėlimas į Excel lentelių šablonus;

Bendravimas su potencialiai prekinių ženklų pardavėjais:
1. Dokumentų klientams išsiuntimas įkeliant juos į informacinę sistemą;
2. Bendravimas anglų kalba (tiek raštu, tiek žodžiu);

Reikalavimai

Darbuotojus dirbti darbo vietoje apmokome ir suteikiame specifines žinias funkcijoms atlikti.

Bendrieji reikalavimai pareigybei užimti:
1. Kruopštumas;
2. Atidumas;
3. Stiprus pareigingumo ir atsakingumo jausmas;
4. Į rezultatą (ne į procesą) orientuotą darbo požiūris;

Specifiniai reikalavimai pareigybei užimti:
1. Puikūs darbo MS Excel programa įgūdžiai įskaitant bendrą aukštą kompiuterinio raštingumo lygį;
2. Finansinis raštingumas -
3. Anglų kalba. B2 lygis (gebėjimas savarankiškai telefonu ir el. paštu bendrauti anglų kalba;
4. Gebėjimas savarankiškai planuoti darbo laiką ir prioritetus;

PRIVALUMAI:
1. Patirtis dirbant su elektroninės komercijos projektais;
2. Vienos iš šių kalbų žinios: Vokiečių, Prancūzų, Italų, Ispanų;
3. Darbo patirtis įmonėje, prekiaujančioje per Amazon platformą;

Išsilavinimui reikalavimas nekeliamas.

Mes jums siūlome

DARBO UŽMOKESTIS:
1200 EUR "į rankas"

Atrinktus mūsų manymu tinkamus dirbti asmenis pakviesime darbo pokalbiui, kurio metu paprašysime atlikti praktines užduotis siekiant įsitikinti, ar asmuo turi asmenines savybes atlikti pavestas užduotis.

Lauksime Jūsų paraiškų iki 2021 m. liepos 12 d. Jei iki 2021 m. liepos 15 d. nesulauksite mūsų atsakymo ir pakvietimo darbo pokalbiui, norime informuoti, kad atsirinkome kitą kandidatą.

Pagarbiai,
Ventus artis, MB
Administracija

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Ventus artis“

Elektroninės komercijos įmonė.
informacija apie MB „Ventus artis“
1151 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.