Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Matesa“

Duomenų analitikas (Vilnius arba Kaunas)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Matesa“

Darbo pobūdis

  • Rinkti, analizuoti ir sisteminti duomenis iš įvairių organizacijos vidinių sistemų ir išorės šaltinių;
  • Kurti automatinius duomenų monitoringo ir ataskaitų teikimo sprendimus, kad būtų užtikrinta duomenų kokybė;
  • Pateikti ir pristatyti duomenų analizės rezultatus pagal suformuotas užklausas;
  • Rengti ir teikti periodines ataskaitas.
  • Dalyvauti įmonės biudžeto sudarymo procese, kontroliuoti jo vykdymą.
  • Analizuoti ir kontroliuoti pirkimus ir pardavimus.
  • Analizuoti įmonės padalinių finansines veiklas, teikti pasiūlymus dėl veiklos efektyvumo didinimo.
  • Pagal poreikius teikti analitines ir finansines ataskaitas.
Darbo vieta galima yra Vilniuje arba Kaune

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų apskaitos, vadybos, ekonomikos srityje.
  • Ne mažesnė kaip 2 (dviejų) metų darbo patirtis su duomenų analize ir ataskaitų rengimu.
  • Analitinis mąstymas, įžvalgumas, atvirumas inovacijoms. Didelis noras realizuoti save, mokytis ir tobulėti.
  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, jas pristatyti.
  • Atsakomybė ir rimtas požiūris į atliekamus darbus, orientacija į rezultatą.
  • Darbo patirtis įmonių finansų apskaitos, analitikos ir valdymo srityje, verslo apskaitos ir finansų valdymo procesų išmanymas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Draugišką atmosferą ir visada pasiruošusią padėti komandą;
Darbą patikimoje, finansiškai stabilioje ir augančioje įmonėje;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

informacija apie UAB „Matesa“
1239 €
Vid. atlyginimas bruto
108
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 805 €
25% uždirba 805-1107 €
25% uždirba 1107-1541 €
25% uždirba nuo 1541 €