Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

DUOMENŲ ĮVEDIMO OPERATORIUS (-Ė) (BANDEROLIŲ APSKAITA)

1074-1240 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Darbo pobūdis

Surinkti, apdoroti ir suvaldyti didelį informacijos srautą per Outlook programą;
Spausdinti, žymėti užsakovus, suvesti užsakymo pavadinimus ir suvedant priskirti projektų numerius per Axaptą programą;
Nustatyti lipdukų dydžius ir kiekius;
Perduoti paruoštus užsakymus maketuotojui;
Kontroliuoti/stebėti maketuotojų derinamų maketų patvirtinimą ir taisymą;
Nuolat atnaujinti pasikeitusius užsakymų duomenis;
Patvirtintus užsakymus perduoti spausdinimui;
Bendrauti su klientais (rusų kalba).

Reikalavimai

Gebi dirbti su dideliu informacijos srautu, duomenų integravimu;
Turi puikų analitinį mąstymą;
Esi atidus detalėms, esi kruopštus;
Labai gerai kalbi ir rašai Rusų bei Lietuvių kalba (būtina);
Puikiai dirbti su Excel, Word programomis;
Gerai išmanai Outlook ir Axaptą programas (privalumas);
Esi pareigingas, kruopštus, atidus detalėms;
Turi aukštesnyjį/vidurinį išsilavinimą (privalumas)?

Mes jums siūlome

Įsigyti vilniečio kortelę, pilnai kompensuojančią kelionės į/iš darbo išlaidas troleibusu ir autobusu Visomis savaitės dienomis Vilniaus apskrityje;
Dalyvavauti projekte "Rekomenduok įmonei draugą" (100 eur, mokėjimas dalimis), vaišintis nemokama kava;
Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu;
Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
Tobulėti ir siekti karjeros galimybių.

Atlyginimas

1074-1240 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų.

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook