Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Shift4 Payments Lithuania UAB
More about company »

Duomenų įvedimo specialistas

Vilnius - Shift4 Payments Lithuania UAB

Darbo pobūdis

Jei greitai spaudai klaviatūros mygtukus, pastebi detales anksčiau nei kiti, esi kruopštus ir atsakingas, kviečiame Tave dirbti pas mus!
Dirbdamas duomenų įvedimo specialistu turėsi atsisiųsti failus ir kurti elektroninį jų aplanką, išanalizuoti bei suvesti supaprastintą klientų restoranų meniu į tam pritaikytą formą (MS-Excel), suprasti ir pasirūpinti, kad klientui darbas kavinėje ar restorane su POS (point of sale) sistema būtų efektyvesnis ir greitesnis.

Reikalavimai

Ateik pas mus jeigu:
  • angliškai rašai, skaitai ir kalbi taip pat gerai kaip lietuviškai;
  • esi draugiška ir entuziastinga asmenybė;
  • turi puikius planavimo įgūdžius;
  • sugebi efektyviai ieškoti problemų sprendimo būdų;
  • esi pasiruošęs išmokti daugybės naujų dalykų;
  • esi įgudęs dirbti su MS-Office programomis.

Gauni didelį pliusą jei:
  • turi patirties klientų aptarnavimo sferoje (pvz., dirbai kavinėje ar restorane);
  • turi ispanų kalbos pagrindus.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
  • konkurencingą atlyginimą;
  • nuolat augančią tarptautinę kompaniją ir puikią darbo atmosferą;
  • ypatingus komandos formavimo renginius;
  • nemokamus pietus, užkandžius ir ledus;
  • profesinių knygų biblioteką, mokymus, interaktyvius kursus tam, kad nenustotum tobulėti;
  • PlayStation‘ą ir stalo futbolą pertraukų metu;
  • karjeros galimybes;
  • jausmą ,,kaip namie“ :)

Shift4 Payments is the leader in secure payment processing solutions. The company’s groundbreaking technologies help power the top software providers in numerous verticals, including hospitality, retail, F&B, e-commerce, lodging, gaming, and many more. Shift4’s family of software brands includes Harbortouch, Restaurant Manager, POSitouch, and Future POS — with additional integrations to 300+ POS/PMS systems across every industry. With an expansive global footprint that includes eight offices across the U.S. and Europe and over 8,000 sales partners, the company securely processes more than a billion transactions annually for nearly 200,000 businesses, representing over $100 billion in payments each year.
Informacija apie Shift4 Payments Lithuania UAB
3199 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
106
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1698 €
25% uždirba 1698-2602 €
25% uždirba 2602-3950 €
25% uždirba nuo 3950 €
Vadovas: Tadas Arvydas Vizgirda