Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kapinių valdymo sprendimai“

Duomenų įvesties operatorius

750-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kapinių valdymo sprendimai“

Darbo pobūdis

  • Duomenų rinkimas planšetiniu kompiuteriu fotografuojant objektus lauke
  • Surinktų duomenų apdorojimos kompiuterine programa

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas (darbui tiek su stacionariais tiek su išmaniaisiais įrenginiais)
  • labai geros lietuvių kalbos žinios
  • kruopštumas
  • savarankiškumas
  • greita orientacija

Privalumai:
  • rusų kalbos žinios
  • fotografavimo pagrindai
  • B k. vairavimo teisės, nuosavas transportas

Mes jums siūlome

  • 2 mėn. terminuota sutartis su pratęsimo galimybe
  • lankstus darbo grafikas
  • darbas gryname ore

Atlyginimas

750-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Unikalus projektas CEMETY ieško tavęs!

Mes jau penkis metus diegiame ir aptarnaujame unikalią “Cemety” sistemą, skirtą kaupti, saugoti ir tvarkyti informaciją apie kapines. Sistemą diegiame bendradarbiaujant su vietos valdžios institucijomis bei kapinių tvarkymo specialistais.

Šio projekto pagalba suteikiama šiuolaikiškos administravimo įrankį valdžios institucijoms ir siekiame atverti ir išsaugoti visuomenei svarbią informaciją apie išėjusius amžino poilsio. Daugiau informacijos

Kapinių skaitmeninimas tai amžiną išliekamą vertę Lietuvos žmonėms sukuriantis procesas, prie kurio TU gali taip pat prisidėti. Kviečiame jungtis!
informacija apie UAB „Kapinių valdymo sprendimai“
1034 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.