UAB „Simplika“

DUOMENŲ ĮVESTIES SPECIALISTAS (-Ė)

1135-1312 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

Šiuo metu mes ieškome komandos papildymo sparčiai augančiai Enefit komandai. Tad jeigu Tu mėgsti kruopštumo reikalaujančias analitinio pobūdžio užduotis ir nori pradėti karjerą duomenų įvesties srityje, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Tavo atsakomybės būtų:

  • Kasdienis darbas su privačių klientų duomenų bazėmis;
  • Sudarytų sutarčių duomenų įvestis, tolimesnis apdorojimas ir aktyvacija;
  • Reikiamų duomenų palyginimas, neatitikimų tikrinimas ir taisymas;
  • Bendravimas su klientais telefonu ar el. paštu siekiant patikslinti turimus duomenis;
  • Pagalba komandos nariams įvairiais klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Tu:

  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Gebi greitai perprasti ir išmokti dirbti su įvairiomis programomis ar sistemomis (pvz.: Excel);
  • Bendrauji anglų kalba (bent B1 lygiu);
  • Mėgsti kruopštumo, atidumo ir kantrybės reikalaujančias užduotis;
  • Nebijai monotonijos;
  • Turi susiformavusį požiūrį apie tvarumą ir stengiesi jam prijausti;
  • Turi duomenų suvedimo, klientų aptarnavimo patirties (privalumas).

Mes siūlome:

  • Tapti ambicingos, žaliąją energija prekiaujančios tarptautinės įmonės dalimi;
  • Galimybes kilti karjeros laiptais įmonės viduje;
  • Kolegas, kurie dega nekantrumu apmokyti ir padėti naujam komandos nariui (-ei) įsilieti į komandą;
  • Papildomą motyvacinę sistemą, paremtą individualiais ir komandiniais rezultatais;
  • Auginti pasitikėjimu, draugiškumu, komandiškumu ir pozityvumu grįstus santykius komandoje;
  • Lanksčią ir inovatyvią darbo vietą naujame Enefit ofise Vilniuje;
  • Galimybę dalinai dirbti iš namų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

1135-1312 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato kompetencijos.

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.