Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "FPI Baltic"
More about company »

Duomenų suvedimo specialistas (-ė)

Kaunas - UAB "FPI Baltic"

Darbo pobūdis

  • Baldų gamybos duomenų, užsakymų suvedimas į įmonės programas;
  • Baldų gamybos duomenų, užsakymų tikslinimas, pakeitimų suvedimas į įmonės programas;
  • Žaliavų paieška, bendravimas su baldų gamintojais, tiekėjais, klientais.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas baldų gamybos / medienos apdirbimo technologijų srityje (privalumas);
  • Darbo patirtis baldų gamybos įmonėje;
  • Brėžinių supratimas, skaitymas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas bei anglų kalbos žinios (BŪTINOS);
  • Loginis, analitinis mąstymas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Atlyginimą atitinkantį darbo rezultatus.

Jau 13 metų veikianti, šiuo metu sparčiai auganti, tarptautinio kapitalo įmonė, gaminanti nestandartinius minkštuosius ir korpusinius baldus.
Įmonėje vid. atlyginimas 1173€
44% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)