AB „LITGRID“

Duomenų tinklo saugos administratorius (-ė)

2300-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

  • Ugniasienių ir duomenų tinklų segmentavimo sprendimų administravimas ir vystymas;
  • Prieigos kontrolės sistemos duomenų tinklo funkcijų administravimas;
  • Administruojamų sistemų incidentų sprendimas ir prevencija, užklausų ir keitimų vykdymas; administruojamų sistemų stabilumo ir prieinamumo užtikrinimas (2 ir 3 lygio pagalba);
  • Informacinės saugos principų ir technologijų taikymas duomenų tinklų įrenginiams ir sistemoms;
  • Dalyvavimas duomenų tinklų ir informacinės saugos infrastruktūros vystymo projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas telekomunikacijų, elektronikos, informacinių technologijų ar kitoje tiksliųjų mokslų srityje;
  • Darbo patirtis ugniasienių, informacinės saugos sistemų ar duomenų tinklų administravimo srityje;
  • Analitinis mąstymas bei puikūs problemų sprendimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Komunikabilumas, proaktyvumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geros lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu (EuroPass C1);
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (EuroPass B2).

Privalumai:

  • Šiuolaikinių ugniasienių (Next Generation Firewall) antivirusų, įsibrovimo prevencijos (IPS), aplikacijų filtravimo, url filtravimo, vartotojų identifikavimo (MFA - Multifactor Authentication), aukšto patikimumo (High Availability) sistemų konfigūravimo žinios ir darbo patirtis;
  • Duomenų tinklo segmentavimo principų išmanymas ir sprendinių taikymo patirtis;
  • VMware platformos išmanymas ir darbo patirtis;
  • Kvalifikaciją pagrindžiantys sertifikatai.

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • Palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • Dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • Vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • Galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • Papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • Darbo užmokestis nuo 2300 EUR iki 3000 EUR (su mokesčiais) ir finansinis skatinimas pagal Litgrid AB vidinę tvarką, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: .

Atlyginimas

2300-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.
informacija apie AB „LITGRID“
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.