Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ACNielsen Baltics“
More about company »

Duomenų tvarkymo specialistas

800-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „ACNielsen Baltics“

Darbo pobūdis

Greito apyvartumo prekių charakteristikų priskyrimas pagal kompanijos nustatytą metodologiją bei duomenų suvedimas į sistemą.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Anglų ir rusų kalbos žinios
  • Atidumas detalėms, rutininio darbo toleravimas ir gebėjimas greit mokytis

Mes jums siūlome

Sveikatos draudimas

Atlyginimas

800-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nielsen () – pasaulyje pirmaujanti rinkos tyrimų kompanija, veikianti daugiau kaip 100 pasaulio šalių. Nielsen klientams teikia visapusišką rinkos tyrimų informaciją ir rinkodaros sprendimus, padedančius greito apyvartumo prekių gamybos, prekybos ir paslaugų įmonėms sėkmingai plėtoti verslą.
Informacija apie UAB „ACNielsen Baltics“
1689 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
158
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 805 €
25% uždirba 805-1362 €
25% uždirba 1362-2225 €
25% uždirba nuo 2225 €
Vadovas: Ilona Lepp