Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marx Vilnius"
More about company »

Durų ir aliuminio fasadų montuotojas

Vilnius - UAB "Marx Vilnius"

Darbo pobūdis

Aliuminių ir plieninių durų, langų ir fasadų montavimas

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas;
Panašaus darbo patirtis;
Techninis išsilavinimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Nuolatinį darbą stabiliai ir sėkmingai dirbančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas ir saugią darbo aplinką;
Visas darbui reikalingas priemones (patikimus įrankius, automobilį, telefoną, įmonės darbo rūbus);
Laiku mokamą atlyginimą ir priedus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Marx Vilnius" įmonė sėkmingai gyvuoja nuo 1997 metų.
Mūsų veiklos kryptis - inteligentiška statinių įranga. Mes suprantame šią kryptį, kaip technologiškai naujoviškų ir pažangių sprendimų statyboje paiešką ir išskiriame tokias produktų sritis:
  • priešgaisrinės plieninės ir aliuminės durys, langai ir pertvaros;
  • priešgaisrinės užuolaidos;
  • durų, vartų, langų automatika ir furnitūra;
  • mobilios akustinės pertvaros.

Didžiuojamės to, kad jau daugiau negu 20 metų esame stabilus ir patikimas statybų rinkos dalyvis, vienas iš didžiausių automatinių durų tiekėjų Lietuvoje, turintis platų jų montavimo ir aptarnavimo tinklą. Tiekiame ir montuojame aliuminines duris, langus ir fasadus bei plienines priešgaisrines duris Lietuvos statybos objektuose, o nuo 2010 metų nuosekliai auginame eksporto apimtis į Skandinaviją.
Įmonėje vid. atlyginimas 1532€
89% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)