GARANT GROUP

Dyzelinių variklių technikas-mechanikas (-ė) UAB "Garant Service"

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

techninis dyzelinių variklių remontas, patikrinimas ir priežiūra;
gedimų diagnostika ir jų šalinimas;
darbas dyzelistų komandoje Lietuvoje ir komandiruotėse užsienyje.

Reikalavimai

patirtis variklių remonte – prioritetas;
profesinis išsilavinimas;
komandinis mąstymas;
mokėjimas operatyviai priiminėti sprendimus;
anglų ir rusų kalbos mokėjimas.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

GARANT GROUP

UAB „Garant Service“ atlieka laivų pagrindinių ir pagalbinių variklių, laivų ir kranto pramonės objektų įrangos remonto darbus, projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius pagal individualius užsakovo poreikius. Įmonė savarankiškai arba kartu su partneriais dalyvauja stambiuose laivų modernizavimo projektuose, kapitaliniuose laivų remontuose ir naujos įrangos integravimo projektuose.
Įmonės stiprioji sritis: įvairių remontų atlikimas mobiliųjų inžinierių specialistų brigadų pagalba užtikrinant nepertraukiamą laivo eksploataciją. Mobiliosios inžinierių specialistų brigados parenkamos pagal kliento poreikį ir remonto pobūdį kartu organizuojant ir mobilių specialių įrankių siuntimą specifinių remontų atlikimui. Mobilios inžinierių specialistų brigados gali atlikti įvairaus sudėtingumo darbus bet kuriame pasaulio uoste ar laivo perėjimo metu neribojant laivo veiklos.
UAB „Garant Service“ teikia paslaugas bei prekes laivybos ir pramoniniams sektoriams krante ir jūroje, taip pat jūrinėms platformoms.
Pranašumą ir patrauklumą įmonei teikia ilgalaikė patirtis, patyrusi sertifikuotų inžinierių komanda, galinti suprasti kliento poreikius ir teikti paslaugas visą parą bet kurioje pasaulio vietoje.
UAB „Garant Service“, būdama Garant Group įmonių grupės nare, taip pat gali pasiūlyti ir kompleksinių paslaugų teikimą kartu su kitomis Garant Group įmonėmis.

www.garant.eu
See all ads of this company (8)

You also might be interested in: