UAB „Signeda“

"E-bay" administratorius

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Signeda“

Darbo pobūdis

Darbas "E-bay" platformoje:
  • Paskyros vystymas ir priežiūra;
  • Naujų produktų įvedimas į rinką;
  • Vizualinio bei tekstinio turinio valdymas;
  • "E-bay" logistikos procesų organizavimas ir siuntų registravimas;
  • Klientų aptarnavimas;
  • Kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pageidaujama patirtis dirbant su "E-bay" platforma;
  • Gebėjimas laisvai kalbėti ir rašyti anglų kalba;
  • Labai geras kompiuterinis raštingumas (MS office);
  • Motyvacija ir nuolatinis domėjimasis e-komercija ir tendencijomis;
  • Didelis privalumas - darbo patirtis su automobilių detalėmis.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo tenisas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Kodėl turėtumėte rinktis mus?
  • Suteiksime galimybę dirbti tarptautinėje rinkose veikiančioje įmonėje;
  • Čia tobulėsi bei įgysi tolesnių vertingų žinių dirbant dideliame ir draugiškame kolektyve;
  • Garantuosime, kad teks nuolat tobulėti ir mokytis;
  • Būsime atviri visoms naujoms idėjoms ir pasiūlymams, vertinsime argumentuotas diskusijas ir efektyvesnės veiklos paieškas.

Taigi jeigu jau esi dirbęs elektroninės prekybos srityje, nori toliau tobulėti šioje sferoje, turi geras anglų kalbos žinias, esi atidus/i detalėms ir nori augti kartu su mumis, kviečiame atsiųsti savo CV.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Signeda“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, importuojanti prekes iš Azijos ir Europos šalių, veikianti daugiau kaip 14 rinkų, o siūlomą asortimentą sudaro daugiau kaip 30,000 įvairiausių automobilių prekių pozicijų. Įmonė valdo 12,000 m2 sandėlius, turi prekybos padalinius visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Daugiau informacijos: .
informacija apie UAB „Signeda“
3498 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
159
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1786 €
25% uždirba 1786-2570 €
25% uždirba 2570-4281 €
25% uždirba nuo 4281 €