UAB „Ermitažas“

E-KOMERCIJOS PRODUKTO VADOVAS (-Ė)

Nuo 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ermitažas“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas už technologinę ermitazas.lt ateitį. Bendradarbiausite su kolegomis iš kitų padalinių, siekiant sukurti skaitmeninę portalo viziją. Turėsite surinkti ir apibrėžti svarbiausius funkcinius ir verslo reikalavimus, kuriuos reikės prioritetizuoti kartu su skirtingomis programuotojų komandomis. Sėkmingas produkto vadovas yra labai techniškas, analitiškas, organizuotas ir sugebantis keistis besikeičiančioje aplinkoje.
Valdyti svetainės vystymą bei funkcijų diegimą;
Analizuoti naujų sistemų (PIM, OMS, CMS) poreikį, pasiūlymus ir diegimą;
Atnaujinti integracijų su išorinėmis sistemomis architektūrą;
Stebėti ir rekomenduoti naujas ir kylančias technologijas e-komercijoje;
Bendrauti su išoriniais partneriais, užtikrinant terminus, kokybę ir biudžetą;
Vystyti, dokumentuoti ir diegti naujus procesus svetainės valdymui;
Projektuoti pokyčius, kurie leistų pasiekti užsibrėžtus KPI;
Tiesiogiai bendrauti su komercijos, rinkodaros ir operacijų komandomis.

Reikalavimai darbuotojui

Lyderystė ir motyvacija realizuoti ne tik technologinius, bet ir verslo pokyčius;
Gilus web platformų ir technologijų išmanymas (Magento, Sylius, Symfony, PIM, OMS, iPaaS);
Projektų valdymo metodologijų ir technologijų (JIRA) išmanymas (PMP būtų privalumas);
Patirtis keičiant sudėtingas, gausaus funkcionalumo web platformas ir procesus;
Stiprus analitinis mąstymas, problemų prioritetizavimas esant neapibrėžtumui;
Aktyvus komandos narys, jaučiantis atsakomybę už bendrus rezultatus;
Aukštasis išsilavinimas (technologijų, verslo, matematikos srityse);
5 m. patirtis B2C e-komercijos produkto valdyme su minimaliu 5000 SKU kiekiu;
Bent 2 m. vadovavimo komandai patirtis;
Puikios anglų kalbos žinios.

Atsakingą ir įdomų darbą su viena iš Lietuvos TOP10 e–prekybos platformų;
Smagią komandą;
Inovacijas, kurias sukursime kartu;
Papildomą motyvaciją už rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ERMITAŽAS - vienas didžiausių apdailos, sodo, statybinių medžiagų ir namų apyvokos prekių tinklų Lietuvoje.

Mūsų klientų namais, sodu ir aplinka kasdien rūpinasi darbuotojai, kurie darbe labiausiai vertina susivokimą, atsakomybę bei pasitikėjimą.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas. Įmonė telkia ir išlaiko geriausius darbuotojus, kurių tarpusavio santykiai pagrįsti paprastumu, atvirumu ir pagarba vienas kitam.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Ermitažas“.
Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos.

Informuojame, kad dėl atrankos susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
informacija apie UAB „Ermitažas“
1713 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
626
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1124 €
25% uždirba 1124-1329 €
25% uždirba 1329-1832 €
25% uždirba nuo 1832 €