Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Deimantų fabrikas“

E-KOMERCIJOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Iki 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Deimantų fabrikas“

Darbo pobūdis

Inicijuosite bei vystysite internetinės prekybos projektus.
Planuosite, organizuosite bei vertinsite internetinės parduotuvės komunikaciją bei turinį.
Koordinuosite internetinės parduotuvės asortimentą.
Vykdysite internetinės parduotuvės, rinkos ir marketingo tyrimus taikant pasirinktus metodus, sisteminsite ir vertinsite tyrimų rezultatus.
Pasirinksite ir taikysite IT bei skaitmeninio marketingo įrankius pardavimų procesuose.
Stebėsite ir analizuosite verslo aplinką, joje vykstančius pokyčius, pardavimų ir marketingo priemonių inovacijas bei jų taikymo galimybes.
Planuosite pardavimų skatinimo kampanijas elektroninėje erdvėje.
Valdysite programuotojų, skaitmeninės reklamos agentūrų, dizainerių darbus, skatinant pardavimus ir nepriekaištingą e-parduotuvės veiklą.
Generuosite produkcijos nuotraukas specialia tam pritaikyta profesionalia įranga.
Bendrausite su internetinės parduotuvės klientais telefonu ir gyvo pokalbio programėle. Valdysite ir planuosite įmonės skaitmeninės rinkodaros biudžetą.
Kursite unikalią klientų patirtį ir formuosite lojalumą.
Prisijungsite prie kitų bendrų įmonės darbų.
Su komandos nariais kursite ir valdysite naujienlaiškių sistemą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (rinkodaros, komunikacijos, vadybos).
Darbo patirtis elektroninės prekybos srityje (su Wordpress TVS - privalumas).
Patirtis tiesiogiai dirbant su skaitmenine rinkodara ar kuruojant agentūras.
Aukštas kompiuterinio raštingumo lygis.
Komunikavimo įgūdžiai, proaktyvumas.
Lankstumas, derybiniai bei diplomatiniai įgūdžiai.
Puikus analitinis mąstymas.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Geros anglų ir lietuvių kalbos žinios.

Privalumai:
Darbo juvelyrikos ar prabangos prekių versle patirtis, ypač su e-komercija.
Tiesioginio "media buying'o" patirtis.
Darbas su Adobe CC programomis.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje ir stabilioje kompanijoje;
Galimybę prisijungti prie kitų įmonės dukterinių projektų;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą bei papildomas gerovės naudas;
Draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą.

Atlyginimas

Iki 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Deimantų fabrikas" - "The Factory Diamonds and Jewellery By Ribas" atstovybė Vilniuje, kurios veikla - juvelyrinių dirbinių ir brangakmenių pardavimas
informacija apie UAB „Deimantų fabrikas“
2321 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.