No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Saulenė“

E-komercijos specialistas (-ė)

2300-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Saulenė“

Darbo pobūdis

E-parduotuvių priežiūra bei tobulinimas, naujų parduotuvių atidarymas bei vystymas;
Klientų patirčių analizė, procesų tobulinimas bei optimizavimas;
Operatyvus informacinių ir technologinių trikdžių šalinimas, problemų sprendimas;
Prekių talpinimas e-parduotuvėje, aprašymų kūrimas, vertimų koordinavimas;
Naujų poreikių analizė, pasiūlymų generavimas bei įgyvendinimas;
E-parduotuvių valdymas su Shopify ar Amazon platformomis;
Darbas su išorinėmis reklamos agentūromis, užduočių formavimas, rezultatų vertinimas;
Įmonės iškeltų tikslų siekimas bei glaudus bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis e-komercijos srityje, valdant procesus ir administruojant e-parduotuves;
Patirtis arba geras veikimo principų supratimas e-komercijos platformose;
Darbas Google adwords, Google analytics programomis, socialiniais tinklais – privalumas;
Kruopštumas, greita orientacija, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, atsakingumas;
Puikūs laiko planavimo ir užduočių prioretizavimo įgūdžiai.
Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes;
Jūsų turimos kompetencijos įvertinimą atitinkamu atlygiu;
Pagarbų požiūrį į darbuotoją, nes mes didžiuojamės puikiais santykiais kolektyve;
Motyvuotą, pozityvų kolektyvą, kuriantį savo tradicijas, paremtas vienas kito pagarba ir draugiškumu

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Maitinimą įmonėje pietų metu;

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Reguliuojamo aukščio stalą patogiam darbui namie;

Atlyginimas

2300-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

DESKTRONIC yra namų darbo vietos sprendimų kategorijoje lyderiaujantis prekinis ženklas. Mes kuriame ir tiekiame aukščiausios kokybės reguliuojamo aukščio stalus bei jų priedus didžiausioms Vakarų Europos rinkoms. Mūsų tikslas – novatoriškų sprendimų pagalba palengvinti darbuotojų kasdienybę ir pagerinti jų savijautą, keičiant susiformavusius sėdimo darbo įpročius.
informacija apie UAB „Saulenė“
1627 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.