Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

E-komercijos specialistas / El. parduotuvių administratorius

Nuo 1000 Eur
Vilnius - REDMMAN Limited

Darbo pobūdis

  • "Conversion rate" didinimas turimose el. parduotuvėse ir naujų projektų paleidimas;
  • El. parduotuvių administravimas, dirbant kartu su produktų vadybininkais;
  • Prekių talpinimas, aprašymų koregavimas;
  • Kitų projektų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Patirtis e-komercijos srityje;
  • Patirtis šiose (arba geras jų veikimo principų supratimas) e-komercijos platformose: Bigcommerce, Shopify, Magento. Patirtis su eBay ir Amazon platformomis būtų privalumas;
  • Patirtis su Google Adwords būtų privalumas;
  • SEO pagrindų supratimas, o gilesnė patirtis būtų privalumas;
  • Darbo patirtis su populiariausiomis pasaulyje mokėjimo sistemomis, kaip PayPal, Braintree, Stripe, Sage Payments ir pan;
  • Kruopštumas, greita orientacija, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, atsakingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti savo darbus

Mes jums siūlome

  • Draugišką darbo aplinką;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo užmokesčio didėjimą pagal pasiektus rezultatus;
  • Darbo vietą Vilniaus centre;
  • Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

REDMMAN Limited

Sparčiai augančiai D. Britanijos kompanijai, vykdančiai tarptautinę internetinę prekybą, reikalingas naujas komandos narys (darbas Lietuvos padalinyje, o komunikacija su klientais ir tiekėjais vyksta anglų kalba).

Ieškome atsakingo, orientuoto į rezultatą ir iniciatyvaus žmogaus, besidominčio technologijomis, naujovėmis internetinėje prekyboje.