Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kasko Group“
More about company »

E-KOMERCIJOS SPECIALISTĖ (-AS)

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB „Kasko Group“

Darbo pobūdis

Šios darbo pozicijos tikslas yra aukščiausiu galimu reitingu pateikti teisingą informaciją apie įmonės veiklą ir produkciją vartotojams (B2C) bei verslo klientams (B2B) elektroninėje erdvėje.

Esame Kid-Man™ slaugos ir neįgaliųjų technikos gamintojas ir tiekėjas Lietuvos bei užsienio rinkose. Daugiau informacijos apie mus rasite

Trumpas šios darbo vietos aprašymas:
  • E-rinkodara ir pardavimai (AdWords, FB etc.)
  • E-parduotuvių sisteminis parengimas ir SEO
  • E-parduotuvių ir vidinės valdymo sistemos techninė priežiūra
  • E-srautų analizė, ataskaitų skaitymas ir išvadų teikimas (Analytics etc.)
  • Naujų e-pardavimo kanalų sprendimai
  • Darbas pilnu etatu
  • Darbo vieta: Naujamiestis, Vivulskio g. 12D , Vilnius

Reikalavimai

  • Patirtis e-komercijoje
  • Puikus kompiuterinis raštingumas
  • Puikūs anglų ir lietuvių kalbų mokėjimas raštu ir žodžiu
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo gebėjimai
  • Punktualus, kruopštus ir mokantis klausyti darbuotojas gebantis nuosekliai siekti rezultato

Privalumai
  • IT priežiūra ir sprendimai biure
  • Naujausios ir efektyviausios žinios apie sprendimus e-komercijoje
  • Pozityvi asmenybė, sklandi komunikacija ir iniciatyva sistemingai veikti

Mes jums siūlome

  • Papildomi mokymai e-komercijos srityje – profesinis tobulėjimas
  • Darbą nedidelėje įmonėje ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Kasko Group I Kid-Man™ - slaugos ir neįgaliųjų technikos gamintojas ir tiekėjas.
Sėkmingai vykdome veiklą Lietuvos ir užsienio rinkose. Esame auganti ir plečianti veiklą įmonė, valdanti populiarėjantį prekės ženklą Kid-Man™. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, nuoma, konsultavimas bei remontas. Mūsų gaminiai skirti įvairaus amžiaus ir įvairią negalią turintiems žmonėms, taip pat ir vaikams. Greitai reaguojanti ir operatyviai veikianti komanda, gaminių kokybė bei mūsų klientams pritaikytas sandėlis yra pagrindiniai argumentai, dėl kurių esame verti savo klientų.
Informacija apie UAB „Kasko Group“
875 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Martynas Vainutis