Aromikos įmonių grupė

E. Komercijos vadybininkas Amazon (galimas kaip papildomas darbas)

700-2000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Kaunas - Aromikos įmonių grupė

Darbo pobūdis

Internetinių platformų (Amazon, Ebay) priežiūra: prekių įkėlimas, aprašymų kūrimas, asortimento naujinimas, įvairios informacijos talpinimas, kainodaros analizė;
Integracija į naujas interneto platformas Europoje ir Amerikoje ir jų sėkmingas vystymas;
Rinkos analizė, poreikių identifikavimas;
Pardavimų skatinimo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas,
Ataskaitų ruošimas, pavestų užduočių vykdymas;
Išlaidų planavimas ir veiklos analizė.

Reikalavimai darbuotojui

Didelis privalumas - sėkmingo darbo patirtis integruojantis ir vystant prekybą su e. platformomis (Amazon, E-bay);
Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), vokiečių kalba - privalumas;
Organizuotumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.
Stabilų atlyginimą + priedus priklausančius nuo darbo rezultato;
Įdomų, nemonotoninį darbą;
Asmeninio tobulėjimo perspektyvas;
Galimybę inicijuoti pokyčius ir laisvę realizuoti savo idėjas;
Draugišką darbo aplinką.

paskambinkite jei yra papildomu klausimu

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

700-2000 €/mėn. į rankas

Kaune ir Klaipedoje įsikūrusi UAB “Aromika” jau 18 metų sėkmingai kuria unikalius parfumerijos gaminius žmonėms, namams ir verslui. Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau UAB "Aromika" prekių ir paslaugų spektre.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume nustebinti savo klientus.