Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BisonOffice.com
More about company »

E-komercijos vadybininkas (logistikos koordinatorius)

Kaunas - BisonOffice.com

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su partneriais: FedEx, UPS, dalinių krovinių pervežimo (LTL kompanijos);
  • Sutartinių įsipreigojimų su logistinėmis kompanijomis vykdymo kontrolė (sąskaitų tikrinimas);
  • Užsakymų valdymas, lyginant siuntimo kaštus tarp skirtingų vežėjų ir priimant sprendimus, kurį vežėją rinktis.
  • Darbas su prekių tiekėjais klausimais, susijusiais su siuntomis – paruošimas, data, laikas, vieta ir kt.
  • Bendravimas su vežėjais dėl transporto užsakymo reikiamu laiku, dėl pažeistų ar pamestų krovinių bei kitų iškilusių problemų.
  • Pažeistų siuntų žalos atlyginimo administravimas – reikiamų dokumentų, nuotraukų perdavimavimas žalos vertintojams, užtikrinimas, kad būtų gautos kompensacijos už patirtą žalą.
  • Derybos dėl geresnių kainų, kitų sutartnių įsipareigojimų.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Labai geri anglų kalbos raštu ir žodžiu įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas
  • Atidumas, kruopštumas;
  • Geri derybiniai įgūdžiai, strateginis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlygį;
  • Nuo rezultatų priklausančius priedus;
  • Atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Laisvę įgyvendinti idėjas;
  • Galimybę tobulėti, dirbant su stipriais savo srities profesionalais;
  • Galimybę kilti karjeros laiptais;
  • Draugišką, profesionalią darbo aplinką;
  • Įmonės renginius;
  • Penktadienio pietus įmonės sąskaita;
  • Nemokamą kavą, arbatą;
  • Galimybę išvykti į komandiruotes JAV.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

BisonOffice.com – tarptautinė e-komercijos kompanija, prekiaujanti biurui skirtomis prekėmis ir baldais JAV. Kompanija didžiuojasi galėdama savo klientams pateikti aukštos kokybės produktus konkurencingomis kainomis. Šį tikslą galima pasiekti dirbant darnioje kvalifikuotų specialistų komandoje, prie kurios šiandien gali prisijungti ir Tu. Darbui BisonOffice.com biure Kaune reikalingas LOGISTIKOS KOORDINATORIUS (-Ė)