UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

E-komercijos vadybininkas

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

  • E-kanalų priežiūra ir administravimas;
  • E-kanalų organizavimas, valdymas, vystymas bei kontrolė;
  • Prekių asortimento aprašymų vertimas, įvedimas į turinio valdymo sistemą;
  • Nustatytų interneto prekybos kanalų pardavimų lygio užtikrinimas (konversija);
  • Mažmeninės prekybos partnerių kuravimas, naujų pritraukimas ir santykio palaikymas plečiant prekių krepšelį;
  • Analitinių duomenų analizavimas, ataskaitų bei predikcijų ruošimas vadovams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Digital Marketingo patirtis arba darbo su e-prekyba patirtis;
  • Techninės žinios (google adword, SEO, SEM, PPC), kiti įrankiai - privalumas;
  • Darbo patirtis su online platformomis / social media bei turinio kūrimu;
  • Puiki anglų kalba , rusų / vokiečių kalba - privalumas;
  • Stiprūs analitiniai sugebėjimai.

  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;
  • Kompetentingą komandą, pasiruošusią dirbti bendro tikslo vardan;
  • Motyvuojanti darbo užmokestį ir kitas skatinamąsias priemones;
  • Galimybę augti su patikima ir draugiška komanda.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in the Baltics measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.