UAB „Promo vero“

El.komercijos projektų koordinatorius

800-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Promo vero“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus kuris koordinuotų naujų el.komercijos projektų kūrimą, paleidimą ir priežiūrą;
Kurtų ir prižiūrėtų reklamos kampanijas Facebook, Google platformose;
Dirbtų su užsienio influenceriais.

UAB Promo vero šiuo metu valdo kelis projektus:
  • Gudrutis.lt (išmanieji laikrodžiai vaikams)
  • Sololab.eu - greitieji testai internetu
  • Kalbos24.lt - kalbų kursai internetu
  • Pagalboslinija.lt - pagalba vieno mygtuko paspaudimu.
Žmogaus ieškome naujam įdomiam projektui.

Jaunatviška ir smagi komanda kviečia tapti mūsų e-prekybos guru!

  • Darbas su tarptautine rinka ir e-prekybos (e-commerce) projektais;
  • E-prekybos strategijų kūrimas;
  • Produktų ir jų kainų priežiūra e-prekybos sistemoje;
  • Darbas su Amazon (vendor ir seller), Shopify, Stripe, Facebook, Google Analytics, SEO;
  • Konkurentų ir rinkos analizė;
  • Skaitmeninės rinkodaros kampanijų organizavimas ir valdymas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant su e-prekybos projektais;
  • Gebate greitai orientuotis ir vienu metu valdyti kelis skirtingus projektus, dirbti savarankiškai;
  • Nuolatinis domėjimasis skaitmeninės rinkodaros naujovėmis;
  • Puikios anglų kalbos žinios (kalbėjimas, skaitymas, rašymas);
  • Labai gerai planuojate darbus, valdote savo laiką ir mokate nusistatyti prioritetus;
  • Analitinis mąstymas;

Privalumas, jeigu:
  • Turite Dropshipping, Affiliate marketing, Shopify patirties;
  • Dirbate su nuotraukų redagavimo programomis;
  • Gebate kurti turinį.

Įmonė siūlo

  • Puikias darbo sąlygas (Forum Palace ofise);
  • Stiprią profesinę patirtį;
  • Lankstų požiūrį ir susitarimą įvairiais klausimais;
  • Smagų kolektyvą ir gerą atmosferą;
  • "Team building" laiką, stalo futbolą ir kitus komandą prablaškančius užsiėmimus!

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba laikrodžiais - telefonais Gudrutis.

Gudrutis yra pirmasis lietuviškas laikrodžio-telefono prekės ženklas. Tai ant rankos segamas spalvingas laikrodis - telefonas su abipusio skambinimo galimybe, žinutėmis, integruota GPS sistema ir kokybės garantija.
Prekės ženklas ir laikrodis yra pamėgtas bei plačiai naudojamas. Šis technologinis produktas turi pasisekimą ne tik lietuvos rinkoje, bet ir perspektyvą bei potencialą užsienyje. Kompanijos ambicijos - pirmauti rinkoje ir pasiūlyti geriausią laikrodžių - telefonų sprendimą!
informacija apie UAB „Promo vero“
3326 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.