Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

E-RINKODAROS vadybininkas (-ė) - el. parduotuvės administratorius (-ė)

Darbo pobūdis

  • Prekių fotografavimas, nuotraukų apdorojimas;
  • Prekių aprašymų sudarymas (reikalingas kūrybiškumas);
  • Naujų prekių talpinimas į tinklapį, esamų prekių atnaujinimas, tobulinimas, reguliari priežiūra;
  • Mėnesio akcijų ir kitų pardavimų skatinimo projektų planavimas ir valdymas;
  • Reklaminių skydelių ir kitos reklaminės medžiagos kūrimas (darbas Adobe Photoshop ir/ar panašiomis programomis);
  • E-prekybos įvaizdžio projektų organizavimas ir įgyvendinimas;
  • Tinklapio techninė priežiūra;
  • Kiti darbai, susiję su visaverčiu tinklapio funkcionavimu;
  • Socialinių tinklų administravimas;
  • SEO, Google Adwords
  • Mokamo ir nemokamo klientų srauto planavimas;
  • Bendravimas su klientais;
  • Konkurencinės rinkos analizė.

Reikalavimai

  • 1-3 metai patirtis dirbant rinkodaros srityje pageidautina su internetiniais projektais;
  • Ypač geras kompiuterinis raštingumas (MS Excel, Google produktai, social network ir kt.);
  • Naujų internetinės rinkodaros tendencijų išmanymas;
  • SEO, Google Adwords, Facebook Ads žinios, gebėjimas analizuoti Google Analytics duomenis;
  • Socialinių tinklų komunikacijos vystymo patirtis;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina rinkodara, ekonomika);
  • Orientacija į rezultatą;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba, rusų ir anglų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Dinamišką ir aktyvų darbą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimas 700Eur i rankas.

Prašome savo gyvenimo aprašymą siųsti nurodant pageidaujamą darbo užmokestį.
CVB client

Lietuviško kapitalo įmonė, nuolat plečianti savo veiklą, ieško stipraus specialisto savo komandai.