MB „Kompiuterapija“

E-Shop administratorius

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Kompiuterapija“

Darbo pobūdis

OCPC.lt ieško komandos pastiprinimo!
Pagrindinė Tavo užduotis - elektroninės parduotuvės bei kitų internetinių prekybos vietų priežiūra, administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas
  • Atidumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje tiek savarankiškai
  • Analitinis mąstymas
  • Gebėjimas rasti sprendimus iškilusioms problemoms ir jas efektyviai išspręsti
  • Puikūs darbų organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai
  • Sklandi komunikacija tiek su komanda, tiek su klientais
  • Užsienio kalbų mokėjimas - anglų
  • Darbo patirtis su Wordpress platforma
  • Darbo patirtis su WooCommerce moduliu
  • Geros Microsoft Office programų rinkinio žinios.

Įmonė siūlo

  • Darbą sparčiai augančioje įmonėje
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo rezultatus
  • Papildomus priedus atsižvelgiant į darbo rezultatus

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

MB "Kompiuterapija" pagrindinė veikla - tai subalansuotų kompiuterinių sistemų kūrimas ir pardavimas bei konsultacijos subalansuotų kompiuterinių sistemų klausimais. Taipogi prekiaujame kompiuteriais bei jų priedais.

Mūsų pareiga, jog Jūsų praleistas laikas prie kompiuterio virstų tikra pramoga!
informacija apie MB „Kompiuterapija“
963 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.