Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sistemų integracijos sprendimai“
More about company »

EDI SISTEMŲ KONSULTANTAS (-Ė) – PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Sistemų integracijos sprendimai“

Darbo pobūdis

tiesiogiai konsultuoti sistemų vartotojus ir teikti techninę pagalbą;
supažindinti su sistemomis ir vykdyti klientų integracijos projektus;
testuoti suderintas sistemas ir pildyti techninę dokumentaciją;
dalyvauti sistemų kūrimo ir atnaujinimo procese, atstovaujant vartotojų poreikius.

Reikalavimai

noras bendrauti su klientais ir padėti spręsti jų klausimus;
puiki lietuvių kalba;
anglų kalbos mokėjimas;
žinios apie technologinius transportus - WebService SOAP ir REST, SFTP, FTP, (pageidautina ir AS2, AS4);
patirtis su verslo valdymo arba sandėlio valdymo ir apskaitos sistemomis;
patirtis braižant UML diagramas;
projektų valdymo įgūdžiai;
mokėjimas aiškiai formuluoti užduotis (būtų naudinga kasdienėje veikloje).

Mes jums siūlome

Mes siūlome įdomų darbą tarptautinėje ir novatoriškoje verslo aplinkoje už konkurencingą atlyginimą, geras darbo sąlygas kartu su profesionalia aukščiausio lygio specialistų komanda bei šiuolaikinėmis darbo priemonėmis.

Įmonė priklauso FITEK grupei, kuri jau 20 metų padeda verslo ir viešosioms organizacijoms efektyviai valdyti pardavimų sąskaitų pateikimo gavėjams ir gautų pirkimo sąskaitų tvarkymo procesus. Fitek grupės įmonėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Slovakijoje, Serbijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Jungtinėje Karalystėje dirba per 270 aukštos kvalifikacijos profesionalų. Jei nori savo patirtį, žinias paversti sėkminga darbo veikla, jei Tavęs negąsdina dinamiškas, atsakingas darbas – kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo!
Informacija apie UAB „Sistemų integracijos sprendimai“
2082 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rišardas Bedulskis