UAB „Sertifikacija“

EKOLOGIŠKŲ MAISTO PRODUKTŲ SERTIFIKAVIMO EKSPERTO/-Ų visoje Lietuvoje

Vilnius - UAB „Sertifikacija“

Darbo pobūdis

Ekologinės gamybos sertifikavimas pagal turimas kompetencijas: sertifikuoti ekologinės augalininkystės, gyvulininkystės, bitininkystės, laukinės augalijos, akvakultūros pirminės gamybos procesus ir ekologiškų žemės ūkio kilmės produktų tvarkymo ir platinimo procesus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis produktų sertifikavimo srityje (PRIVALOMA)
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas žemės ūkio srityje
  • Teisės aktų reglamentuojančių ekologiškų produktų sertifikavimo reikalavimus žinios
  • Bendravimo su klientais įgūdžiai
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Pareigingumas, sąžiningumas, savarankiškumas
  • Anglų/Vokiečių kalbos žinios (nemažiau B1 lygiu)
  • Lietuvių kalbos žinojimas (puikiai).

Garantuojame konfidencialumą.

Įmonė siūlo

  • Lankstus darbo grafikas (0,25-1 etatu) pagal susitarimą.
  • Atlygis už atliktą darbą geriausiu santykiu rinkoje
  • Tapti šio padalinio vadovu ir plėsti veiklą

UAB Sertifikacija, akredituota kontrolės įstaiga. Daugiau informacijos galite rasti: