Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Terekas"
More about company »

EKONOMISTAS (-Ė) (darbo vieta - KRETINGOJE)

Kretinga, Palanga, Klaipėda - UAB "Terekas"

Darbo pobūdis

  • finansinių ir veiklos duomenų rinkimas, sisteminimas, analizė
  • planuojamų biudžeto lėšų poreikio ir vykdymo ataskaitų rengimas
  • dalyvavimas biudžeto rengimo procesuose
  • reguliarių, operatyvinių, analitinių ataskaitų rengimas
  • veiklos ir valdymo rodiklių stebėsena, analizė ir vertinimas

Reikalavimai

Asmeniniai reikalavimai:
  • Iniciatyvumas, kruopštumas, savarankiškumas, nuoseklumas

Profesiniai reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų, matematikos ar informatikos srityje
  • Buhalterinės apskaitos pagrindai
  • Analitinis mąstymas, mokėjimas valdyti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office paketu
  • Gerai mokėti anglų kalbą raštu ir žodžiu
 Darbo patirtis ekonomisto ar analitiko darbo srityje

Mes jums siūlome

 Puikius tarpusavio santykius su tiesioginiu Vadovu
 Iniciatyvą ir savarankiškumą skatinančią aplinką
 Profesinio tobulėjimo galimybes
 Darbo priemones vykdyti įsipareigojimus
 Konkurencingą atlyginimą

UAB „Terekas" yra pirmoji pasaulyje kompanija, gaminanti ir PET tarą, ir PET taros formavimo įrenginius. Lygiagretus dviejų sričių vystymas suteikia pranašumą prieš kitus PET taros ar pūtimo mašinų gamintojus.

Kuriame patrauklias bei ekonomiškas pakuotes. Siūlome didelį standartinių PET butelių, kamštelių, rankenėlių bei kitų pakuotės medžiagų pasirinkimą.

Remiantis aukščiausiais europietiškais kokybės standartais bei paprastesniais konstrukciniais sprendimais kuriame patikimas, lengvai valdomas ir rentabilias mašinas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1031€
27% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)