Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Plungės šilumos tinklai“

Ekonomistas

Nuo 1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Plungė - UAB „Plungės šilumos tinklai“

Darbo pobūdis

  • Rengti dokumentaciją šilumos ir karšto vandens kainų dedamųjų projektams.
  • Ruošti ir teikti įvairias periodines statistines ataskaitas atitinkamoms organizacijoms.
  • Analizuoti kainų skaičiavimo metodikas.
  • Rengti šilumos gamybos ataskaitas.
  • Kaupti ir sisteminti informaciją apie šalies ir bendrovės vidutines kuro rinkos kainas.
  • Vykdyti lėšų efektyvaus panaudojimo analizę.
  • Teikti rekomendacijas/pasiūlymus dėl vykstančių procesų optimizavimo.

Reikalavimai

  • Išmanyti ir mokėti savo darbe taikyti teorines ir praktines žinias įmonių verslo valdymo procesų klausimais, apskaitos ir buhalterijos klausimais.
  • Mokėti kaupti, valdyti, sisteminti, apibendrinti informaciją.
  • Sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu.
  • Turėti įgijus ne mažesnę kaip 3 m. ekonomisto darbo patirtį.
  • Pasižymėti tokiomis asmeninėmis savybėmis kaip: universalumas, stiprus loginis mąstymas, gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbo laiką, dirbti komandoje ir individualiai.

Privalumai:
Patirtis VERT kuruojamose srityse ir/arba energetikos sektorių, reglamentuojančių teisės aktų, išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje.

Ieškome žmogaus, gebančio lanksčiai įsilieti į kolektyvą, operatyviai priimti pavestas užduotis bei prisidėti prie vykstančių įmonės veiklos procesų optimizavimo ir efektyvinimo. Todėl vertintume, jei kartu su gyvenimo aprašymu atsiųstumėte ir motyvacinį laišką.

Mes jums siūlome

Lanksčias darbo sąlygas, galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

Nuo 1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodyta atlyginimo suma bandomuoju laikotarpiu.

Įmonė, siekianti užtikrinti patikimą šilumos ir karšto vandens tiekimą, didinant gamybos/perdavimo efektyvumą, tenkinant vartotojų poreikius.
Vadovaujamasi tokiomis vertybėmis kaip atsakomybė, inovatyvumas, profesionalumas, motyvacija, dėmesingumas.
informacija apie UAB „Plungės šilumos tinklai“
1380 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1068 €
25% uždirba 1068-1227 €
25% uždirba 1227-1548 €
25% uždirba nuo 1548 €