Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė"
More about company »

Ekonomistas

Vilnius - VšĮ "Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė"

Darbo pobūdis

  • Įstaigos ekonominės ir finansinės veiklos analizė, vertinimas ir kontrolė;
  • Dalyvavimas rengiant metinį biudžetą;
  • Biudžeto vykdymo kontrolė, nuokrypių analizė ir susijusių ataskaitų rengimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos / finansų / apskaitos / matematikos srityje;
  • ne mažesnė nei 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • šilumos ūkio reguliavimo žinojimas būtų privalumas;
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • Gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus;
  • Orientaciją į tikslą, iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas bendradarbiauti, atsakingumas ir terminų laikymasis;
  • Geros anglų kalbos žinios;

Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) yra specializuota psichikos sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje teikiama psichiatrinė pagalba: diagnozuojami ir gydomi psichikos sutrikimai, taikomos profilaktikos priemonės siekiant išvengti atkryčių, teikiama visokeriopa pagalba, padedanti pacientams prisitaikyti visuomenėje.