Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

EKONOMISTO - ANALITIKO (stambi maisto pramonės gamybos įmonė)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Rokiškis, Utena - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Gaminių savikainų skaičiavimas verslo apskaitos sistemoje bei įtakojančių veiksnių analizė;
  • Gamybos apskaitos vedimo kontrolė;
  • Gaminių pelningumo analizė;
  • Ataskaitų teikimas LR Statistikos departamentui, LR muitinei;
  • Ataskaitų ruošimas vadovybei ir padalinio vadovams;
  • Automatinių ataskaitų sistemų vystymas bei tobulinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos ar finansų srityje);
  • Sėkminga panaši darbo patirtis 2+ metai (ekonomisto, analitiko, auditoriaus);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžius (ypač MS Excel);
  • Analitiškumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti su didelės apimties duomenimis, sisteminti, apibendrinti informaciją / duomenis, rengti išvadas, ataskaitas;
  • Atsakomybė, imlumas naujovėms, kruopštumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Bandomuoju laikotarpiu fiksuotą 900-1100 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Po bandomojo laikotarpio fiksuotą 1000-1300 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Darbą aukštų gamybos standartų stabiliai dirbančioje įmonėje.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - viena stambiausių Šiaurės Lietuvos maisto pramonės gaminių gamyklų, virš 20 metų Lietuvos ir Europos Sąjungos rinkoms tiekianti tradicinius lietuviškus maisto gaminius.

Įmonei, plečiančiai savo veiklą, darbui Rokiškyje ieškome