Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "TS Service"
More about company »

Ekskavatoriaus operatorius

2600–2880 Eur
Užsienis: Švedija - UAB "TS Service"

Darbo pobūdis

Dvi darbo pozicijos pastatų griovimo darbams atlikti Stokholmo apskrityje, Švedijoje. Darbas komandoje su ekskavatoriais nuo 15 iki 30 tonų komandiruočių principu.

Reikalavimai

  • Anglų kalba;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Vairuotojo teisės;
  • SM kategorija arba ekskavatoriaus operatoriaus pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • 2 darbo pozicijos;
  • Atlyginimas nuo 15 EUR į valandą atskaičius mokesčius;
  • Nemokamas apgyvendinimas;
  • Apmokami kelionių bilietai;
  • Suteikiamas įmonės transportas kelionėms į/iš darbo;
  • 160 darbo valandų per mėnesį, galimi viršvalandžiai.
  • Darbo sutartis 6 mėnesiams ir ilgiau.

Atlyginimas

2600–2880 Eur atskaičiavus mokesčius

TS Service, UAB - Lietuvos įmonė teikianti personalo paslaugas Skandinavijos šalių įmonėms.