Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Norwegian Service Team Baltija"
More about company »

Ekskavatoriaus vairuotojas (Norvegija)

Nuo 2100 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB "Norwegian Service Team Baltija"

Darbo pobūdis

Darbui Norvegijoje, Haugesund mieste, reikalingi patyrę ekskavatoriaus vairuotojai.

CV siųskite anglų kalba.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis min. 3 metai;
  • Gebėjimas susikalbėti anglų kalba (B1 - B2);
  • Fizinė ištvermė, darbštumas, atsakingumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

  • Tiesioginį kontraktą su Norvegijos įmone;
  • Darbo užmokestį nuo 200 NOK/val.
  • Suteikiamos visos socialinės garantijos;
  • Darbdavys galiu pagelbėti su apgyvendinimu.

Atlyginimas

Nuo 2100 Eur atskaičiavus mokesčius

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, dirbanti Lietuvoje nuo 2003 metų. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.