Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Alinoma"
More about company »

Ekskavatorininkas-mašinistas Norvegijoje

1600–2300 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB "Alinoma"

Darbo pobūdis

Siūlome darbą ekskavatorininkui - mašinistui Norvegijoje (Rost saloje):
Darbas statybų objektuose: žemės kasimas, lyginimas, krovimas, inžinerinių tinklų tiesimas.
SKUBUS IŠVYKIMAS!

Reikalavimai

BE, C kategorijų vairuotojo pažymėjimas;
SM pažymėjimas;
Darbo patirtis - BŪTINA;
Anglų kalbos žinios - privalumas;
Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą (185 Nok/val.);
Apgyvendinimą (5000 Nok/mėn);
Geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas Norvegijoje (darbiname į Norvegišką įmonę);
Tinkamiems kandidatams galimybė dirbti ilgalaikį darbą;
Rekomendacijos - privalumas.

Atlyginimas

1600–2300 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "ALINOMA" ir Alterra Norway AS - tai Norvegiško kapitalo įdarbinimo įmonės, nuolat ieškančios kvalifikuotų darbininkų. Alterra Norway AS savo veiklą pradėjo nuo 2007 m. Įmonių tikslas – teikti aukštos kokybės paslaugas klientams bei būti patikimu darbdaviu darbuotojams.
Informacija apie UAB "Alinoma"
3803 €
Vid. atlyginimas bruto
(4 kartus didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Anželika Johansen