Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Breitto“

Ekspedicijos / Logistikos vadybininkas

1200-3200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Breitto“

Darbo pobūdis

Bendravimas su klientais.
Naujų partnerių paieška ir santykių su esamais palaikymas;
Pilnų, dalinių bei negabaritinių krovinių gabenimas iš EU į NVS šalis ir atvirkščiai;
Taip pat kroviniu gabenimas iš visos Europos i Lietuvą.
Skandinavijos rinka.
Europos rinka.Ekspedijavimas Europoje.
Sklandžių pervežimų užtikrinimas;
Naujų vežėjų paieška ir santykių su esamais palaikymas;
Profesionalus organizuotumas logistikoje.

Reikalavimai

Rusų, anglų kalbos žinios - prioritetas, kitų kalbų žinojimas;
Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
Organizuotumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;
Atsakingumas bei kruopštumas.
Peržiūrimi kandidatai tik su šio darbo patirtimi.
Sėkminga patirtis logistikos įmonėje.

Mes jums siūlome

Gerą atlyginimą;
Nauja automobili
Visas socialines garantijas;
Motyvacinius priedus;
Draugišką ir dinamišką kolektyvą;
Puikias profesinio tobulėjimo galimybes;
Įmonė priimtų tik profesionalų savo srities žinovą! Jei Tu toks - prisijunk prie mūsų.
Konfidenciaulumą garantuojame!

Atlyginimas

1200-3200 €/mėn. į rankas

UAB “Breitto” - lietuviškas logistikos paslaugų startuolis, veiklą pradėjęs prieš 10 metų. Šiandien UAB „Breitto“ – lietuviškas logistikos paslaugų startuolis, veiklą pradėjęs prieš 10 metų. Šiandien „Breitto“ – multi milijoninis verslas. Mes organizuojame logistikos ir ekspedijavimo paslaugas kroviniams tarp Europos ir Azijos kontinentų. Mūsų klientai ir egzotiškosios Kinijos bendrovės, ir rafinuotieji britai.
Vilniuje ir Klaipėdoje įsikūrę ofisai yra miestų širdyse. Pėsčiomis, paspirtuku, autobusu ar automobiliu – darbą pasieksi be rūpesčių. 2020-aisiais metais pakeitėme pavadinimą, į tokį, kurį mūsų klientams lengviau įsiminti. Anksčiau buvome žinomi kaip UAB „Transkomsta“.
informacija apie UAB „Breitto“
2043 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1463 €
25% uždirba 1463-1740 €
25% uždirba 1740-2295 €
25% uždirba nuo 2295 €