Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

EKSPEDICIJOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - HR factory

ATSAKOMYBĖS:

  • Nuolatinių ryšių su klientais palaikymas bei savalaikės informacijos pateikimas klientams;
  • Naujų vežėjų/ekspeditorių paieška;
  • Darbas su esamais vežėjais/ekspeditoriais;
  • Transporto maršrutų planavimas, valdymas ir kontrolė;
  • Su krovinių pervežimu susijusios dokumentacijos administravimas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos mokėjimas (privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Aktyvumas, komunikabilumas, gebėjimas pasiekti užsibrėžtus tikslus;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo bei laisvę įgyvendinti savo idėjas;
  • Patrauklią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes įmonių grupėje;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Motyvacinį paketą, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas
HR factory

HR factory

MŪSŲ KLIENTAS – Voitura Group, UAB turi ilgametę patirtį krovinių ir automobilių gabenimo srityse. Šiuo metu Voitura Group sudaro keturios įmonės skirtingose Europos šalyse. Pagrindinis kompanijos tikslas – kokybė teikiant paslaugas, atitinkančias kiekvieno kliento lūkesčius bei reikalavimus. Aukštais standartais grįsta komunikacija ir krovinių pervežimo paslaugos pelnė įmonių grupei pripažinimą tarptautinėje arenoje.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.