Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Shipping Centre"
More about company »

EKSPEDICIJOS - TRANSPORTO VADYBININKO (-ĖS)

800–1200 Eur
Vilnius - UAB "Baltic Shipping Centre"

Darbo pobūdis

Transporto operacijų vykdymas ir priežiūra; Krovinių gabenimo, pagal paskirtas kryptis, organizavimas ir kontrolė. Ryšių su klientais ir vežėjais palaikymas;
Darbas su transporto dokumentais, užsakymų- sutarčių ruošimas, dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (Transporto vadyba, transporto inžinerija-privalumas)
  • motyvacija į rezultatą
  • geri anglų kalbos įgūdžiai; (vokiečių, rusų, lenkų, – privalumas)
  • Organizuotumas, puikūs bendravimo įgūdžiai, greita orientacija, drąsa, veržlumas.
  • Patirtis ne mažesnė kaip 2 metai. transporto srityje

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų (aiški bonusinė sistema);
  • darbą jauname ir draugiškame kolektyve;
  • profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

800–1200 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Logistikos paslaugas teikianti kompanija, sėkmingai vykdanti savo veiklą Lietuvoje nuo 2004 metų.
Mūsų įmonės tikslas suteikti kokybišką paslaugą, orientuotą į kiekvieno kliento poreikius. Mes visada laukiame aktyvių darbščių ir motyvuotų darbuotojų.
Daugiau informacijos apie įmonę rasite adresu
Informacija apie UAB "Baltic Shipping Centre"
1826 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1399 €
25% uždirba 1399-1768 €
25% uždirba 1768-2190 €
25% uždirba nuo 2190 €
Vadovas: Egidijus Petrėnas