Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Shipping Centre“
More about company »

EKSPEDICIJOS - TRANSPORTO VADYBININKO (-ĖS)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Shipping Centre“

Darbo pobūdis

Transporto operacijų vykdymas ir priežiūra; Krovinių gabenimo, pagal paskirtas kryptis, organizavimas ir kontrolė. Ryšių su klientais ir vežėjais palaikymas;
Darbas su transporto dokumentais, užsakymų- sutarčių ruošimas, dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (Transporto vadyba, transporto inžinerija-privalumas)
  • motyvacija į rezultatą
  • geri anglų kalbos įgūdžiai; (vokiečių, rusų, lenkų, – privalumas)
  • Organizuotumas, puikūs bendravimo įgūdžiai, greita orientacija, drąsa, veržlumas.
  • Patirtis ne mažesnė kaip 2 metai. transporto srityje

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų (aiški bonusinė sistema);
  • darbą jauname ir draugiškame kolektyve;
  • profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Logistikos paslaugas teikianti kompanija, sėkmingai vykdanti savo veiklą Lietuvoje nuo 2004 metų.
Mūsų įmonės tikslas suteikti kokybišką paslaugą, orientuotą į kiekvieno kliento poreikius. Mes visada laukiame aktyvių darbščių ir motyvuotų darbuotojų.
Daugiau informacijos apie įmonę rasite adresu
Informacija apie UAB „Baltic Shipping Centre“
1965 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1458 €
25% uždirba 1458-1825 €
25% uždirba 1825-2271 €
25% uždirba nuo 2271 €
Vadovas: Egidijus Petrėnas