Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

EKSPEDICIJOS VADOVAS (-Ė) (EU - NVS)

Nuo 2500 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Vadovavimas įmonės ekspedicijos skyriui (pavaldume iki 10 žm.);
Komandos darbo organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
Krovinių gabenimo proceso valdymo (90 proc. importas į NVS) organizavimas;
Ilgalaikių santykių palaikymas ir vystymas su klientais ir partneriais;
Atsakomybė už skyriaus tikslų įgyvendinimą;
Rinkos ir konkurencinės aplinkos analizė;

Reikalavimai

Sėkminga darbo patirtis transporto - logistikos sektoriuje gabenant krovinius žemės transportu (V. Europa - NVS);
Darbo patirtis organizuojant ekspedicijos skyriaus darbą logistikos ir transporto paslaugas teikiančioje įmonėje - didelis privalumas;
Gebėjimas planuoti, organizuoti komandos darbą bei priimti operatyvius sprendimus, analizuoti tarptautinę krovinių pervežimo rinką, jos poreikius ir pokyčius;
Strateginis mąstymas, komunikabilumas, iniciatyvumas, pozityvumas, puikūs derybų įgūdžiai;
Verslo, tarpkultūrinės bendravimo etikos išmanymas, derybiniai įgūdžiai;
Stipri orientacija į rezultatą, efektyvią veiklą;
Labai geras RU kalbos mokėjimas, EN - didelis privalumas;

Įmonė Jums siūlo

Puikias darbo sąlygas tarptautinėje rinkoje dirbančioje kompanijoje, motyvuotų darbuotojų komandoje;
Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, tobulėti siekiant profesinių tikslų, konkurencingą atlyginimą ir papildomas naudas.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 2500 Eur atskaičius mokesčius

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas, turinti modernų nuosavą transporto parką, šiuo metu ieško iniciatyvaus, ambicingo, novatoriškai mąstančio specialisto, puikiai išmanančio transporto / logistikos sektorių. Ieškomas vadovas, gebantis organizuoti ekspedicijos skyriaus tinkamą veiklą, norintis dirbti sėkmingoje įmonėje, kurioje siūloma savirealizacijos galimybės ir gebėjimus atitinkantis atlygis.