Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo konsultacijų grupė"
More about company »

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) (#10249450)

Kaunas - UAB "Personalo konsultacijų grupė"

Darbo pobūdis

  • Aktyvi vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • Nuolatinių ryšių su vežėjais palaikymas, jų darbo koordinavimas;
  • Tarptautinių pervežimų organizavimas ir iškilusių problemų sprendimas;
  • Su krovinių ekspedijavimu susijusios dokumentacijos administravimas.

Reikalavimai

  • Darbo su Vakarų Europos vežėjais patirtis (bent 2 m.);
  • Geros anglų kalbos žinios žodžiu bei raštu (būtina), vokiečių, italų ar prancūzų kalbos žinios – privalumas;
  • Gebėjimas valdyti bei spręsti stresines situacijas;
  • Bendravimo, derybų ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Atkaklumas, atsakingumas ir užsibrėžtų tikslų siekimas;
  • Iniciatyvumas, įsitraukimas bei komandinis darbas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį, įgūdžius ir žinias;
  • Darbą stiprių ir draugiškų darbuotojų komandoje.

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.
Mūsų klientė – daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti kompanija, kuri teikia transporto gabenimo, krovinių ekspedijavimo, sandėliavimo bei dokumentacijos tvarkymo paslaugas.