DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Baltic Transline“

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) (BALTIJOS ŠALIŲ RINKA)

900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • dalinių ir pilnų krovinių pervežimo organizavimas
  • ryšių palaikymas su esamais klientais ir partneriais
  • naujų klientų ir vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos
  • klientų konsultavimas ir operatyvus problemų sprendimas
  • darbas su krovinių biržomis
  • darbas su duomenų baze, užsakymų administravimas

Reikalavimai darbuotojui:

  • bent pusės metų panašaus darbo patirtis transporto/logistikos srityje
  • stipri orientacija į rezultatą, organizuotumas, noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje
  • gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas
  • puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai
  • anglų ir rusų kalbos žinios privalumas.

Įmonė siūlo:

  • įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje
  • modernią darbo vietą viename iš įmonės ofisų didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje
  • papildomą darbuotojų motyvacinį paketą (sporto klubai, kalbų mokymasis, seminarai ir pan.)
  • fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų
  • reikiamą pagalbą iš kolegų bei vadovo
  • realias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties. Derybų klausimas.
strongest_in_lithuania

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3426 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2733 €
25% uždirba 2733-4270 €
25% uždirba nuo 4270 €