Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nunner Logistics“

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) (DARBAS SU DALINIAIS KROVINIAIS

1800-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Nunner Logistics“

Darbo pobūdis

Tavo pagrindinės užduotys bus:
Dalinių ir pilnų krovinių gabenimo maršrutų sudarymas ir administravimas;
Ryšių palaikymas su esamais įmonės klientais ir partneriais;
Naujų vežėjų bei krovinių paieška.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:
Turi sėkmingos vadybinio darbo patirties;
Turi stiprų atsakomybės jausmą, strateginį ir struktūrinį mąstymą, gebėjimą greitai reaguoti į rinkos aplinkos pokyčius;
Gerai moki anglų ir rusų kalbas ( kitų kalbų žinios, didelis privalumas);
Gebi savarankiškai užsibrėžti tikslus ir juos įgyvendinti;
Gebi efektyviai organizuoti darbą ir operatyviai spręsti problemas.

Mes jums siūlome

Dirbti pas mus verta, nes:
Siūlome patrauklų ir stabilų atlyginimą;
Siūlome papildomas naudas bei išorinius mokymus;
Esame draugiškas ir jaunatviškas kolektyvas;

Atlyginimas

1800-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nunner Logistics is an international transport company. We provide tailored fit, cost-efficient and transparent logistics solutions for companies coming from all industries.
With more than 25 offices, we are serving international customers throughout all Europe.
Our group is constantly growing and recognized as one of top forwarders in Europe.
Representing Nunner Group in Baltics, Nunner Logistics UAB recently expanded to new facilities in Vilnius and we are looking for new talents to join our team:
informacija apie UAB „Nunner Logistics“
2631 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1726 €
25% uždirba 1726-2148 €
25% uždirba 2148-2529 €
25% uždirba nuo 2529 €