Ekspedicijos vadybininkas (-ė) darbui su Skandinavijos rinka

1500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Darbo pobūdis

  • Tarptautinių krovinių pervežimų organizavimas, kontrolė ir valdymas Skandinavijos rinkoje
  • Ilgalaikių ryšių su užsakovais bei vežėjais plėtojimas ir palaikymas
  • Iškilusių problemų operatyvus ir racionalus sprendimas
  • Pastovus transporto sektoriaus pokyčių sekimas ir domėjimasis šia rinka

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis logistikoje
  • Greita orientacija, stiprus loginis mąstymas, atsakingumas, organizuotumas, atidumas, lankstumas
  • Geros anglų ar/ir kitos užsienio kalbos žinios
  • Noras siekti užsibrėžtų tikslų ir tobulėti

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Įdomi ir naudinga patirtis tarptautinėje įmonėje gilinant žinias ir įgūdžius
Pozityvi aplinka
Laiku mokamas atlyginimas bei finansinė bonusinė sistema už pasiektus rezultatus
Galimybė inicijuoti pokyčius optimizuojančius darbo procesus
Draugiškas, profesionalus kolektyvas bei dinamiškas darbas
Nedarbo diena gimtadienio proga

Atlyginimas

1500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato patirties, kompetencijos ir įgūdžių.

UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Hellmann Worldwide Logistics – aktyviai besivystanti logistikos paslaugas teikianti bendrovė, subūrusi patyrusius specialistus ir tvirtai įsitvirtinusi rinkoje. Mūsų klientams siūlome krovinių gabenimą kelių, jūrų, oro, geležinkelio ir mišriuoju transportu. Taip pat teikiame sandėliavimo, tarpininkavimo muitinei, krovinių draudimo ir kitas paslaugas. Regioninių filialų ir gerai išvystyto pasaulinio agentų tinklo pagalba mes užtikriname kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Hellmann Worldwide Logistics“
2708 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
71
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-2300 €
25% uždirba 2300-3000 €
25% uždirba nuo 3000 €