Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „UNIKORT“

EKSPEDICIJOS / TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė) DARBUI SU VEŽĖJAIS

800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „UNIKORT“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus darbas su esamais bei naujais vežėjais;
  • Darbas su transporto dokumentais, sutarčių sudarymas ir jų kontrolė, darbas su duomenų baze;
  • Darbo planavimas ir planų vykdymas, nuolatinis kompetencijos kėlimas;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis ir partneriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Begalinis noras dirbti tokį darbą;
  • Atsakingumas;
  • Profesine kompetencija (būtu privalumas);
  • Bet kokia 2 metų darbo patirtis Lietuvos įmonėse;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Užsienio kalbų mokėjimas būtų privalumas (lenkų, rusų, anglų, vokiečių);
  • Planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Greita reakcija, lankstumas ir atsparumas stresui;
  • Iniciatyvumas ir noras tobulėti.

Mes siūlome Jums galimybę kiekvieną dieną dirbti su stipriausiais logistikos srities specialistais ir iš jų mokytis.

Lauksime Jūsų CV su nuotrauka ir motyvaciniu laišku, kodėl būtent Jūs norite prisijunti prie mūsų.

Papildoma informacija:

CV be nuotraukos neanalizuojami.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UNIKORT tai krovinių pervežimo bendrovė pelniusi savo partnerių ir klientų pasitikėjimą.

Puikiai išmanome krovinių pervežimo paslaugų rinką ir jos subtilybes. Ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir klientų aptarnavimui.

Savo darbuotojams taikome aukštus atrankos standartus, siekdami užtikrinti tik profesionalų ir kokybišką darbą.