Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pigu perku group“

Ekspedicijos vadybininkas (-Ė)

900-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

Aktyvi Lietuvoje ir Europoje vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
Aktyvi Lietuvoje jr Europoje klientų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
Nuolatinių ryšių palaikymas su esamais klientais bei partneriais;
Iškilusių problemų sprendimas;
Derybų vedimas, sutarčių sudarymas, dokumentų tvarkymas;
Biudžeto vykdymas, analizė, pelningumo siekimas;
Pasiūlymų bei kitų dokumentų ruošimas.

Reikalavimai

Puikios anglų ir/ar vokiečių kalbų žinios (žodžiu ir raštu), kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Panaši darbo patirtis bent 1 metai;
Lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;
Atsakingumas, kruoštumas, sugebėjimas dirbti tiek Individualiai tiek komandoje;
Noras intensyviai dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.

Mes jums siūlome

Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje tarptautinėje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

900-2000 €/mėn. į rankas

UAB “Pigu perku group” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje , Latvijoje ir Estijoje .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1013 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 992 €
25% uždirba 992-1002 €
25% uždirba 1002-1132 €
25% uždirba nuo 1132 €