UAB „Pigu perku group“

Ekspedicijos vadybininkas (-ė) - Transporto vadybininkas (-ė)

900-2500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi Lietuvoje ir Europoje vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • Aktyvi Lietuvoje ir Europoje klientų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • Darbas su esamais klientais ir krovinių paieška transporto ir krovinių biržose;
  • Darbas su esamomis mašinomis (subkontraktai) ir mašinų paieška transporto biržose;
  • Nuolatinių ryšių palaikymas su esamais klientais bei partneriais;
  • Iškilusių problemų sprendimas;
  • Derybų vedimas, sutarčių sudarymas, dokumentų tvarkymas;
  • Biudžeto vykdymas, analizė, pelningumo siekimas;
  • Pasiūlymų bei kitų dokumentų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras būti geriausiu PARDAVIMŲ VADYBININKU;
  • Noras tobulėti profesinėje srityje;
  • Geros anglų ir/ar vokiečių kalbų žinios (žodžiu ir raštu), kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Panaši darbo patirtis bent 1 metai arba transporto/logistikos paskutinio kurso studentas;
  • Lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sugebėjimas dirbti tiek Individualiai tiek komandoje.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas
Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje tarptautinėje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Patrauklų stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

900-2500 €/mėn. į rankas

UAB “Pigu perku group” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje , Latvijoje ir Estijoje .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1730 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1346 €
25% uždirba 1346-1572 €
25% uždirba 1572-2155 €
25% uždirba nuo 2155 €