Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transmaksas“

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - UAB „Transmaksas“

Darbo pobūdis

  • Krovinių gabenimo organizavimas ir kontrolė.
  • Bendravimas su esamais vežėjais, naujų vežėjų paieška.
  • Transporto priemonių monitoringas.
  • Klientų poreikių įvertinimas ir užsakymų vykdymas.
  • Reikalingų dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs bendravimo, kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.
  • Geros rusų, anglų kalbos žinios, lenkų kalbos mokėjimas – privalumas.
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas ir atsakingumas.
  • Noras intensyviai dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.
  • Įmonės iškeltų tikslų įgyvendinimas.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

  • Fiksuotą atlyginimą, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų ir visas socialines garantijas.
  • Darbą draugiškoje komandoje, kuri visada padės įveikti iškilusius iššūkius.
  • Galimybę augti kartu su įmone, realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Darbą naujame biure Kėdainių senamiestyje.
  • Puikią darbo atmosferą ir gerą mikroklimatą.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

UAB Transmaksas - krovinių pervežimo organizavimų srityje dirbanti įmonė.
informacija apie UAB „Transmaksas“
1192 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.