Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GYVETA Logistics“

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

700-2000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „GYVETA Logistics“

Darbo pobūdis

Organizuoti automobilių pervežimus ir aptarnauti esamus klientus;

Aktyviai ieškoti krovinių, dirbti su transporto paieškos sistemomis;

Aktyviai bendrauti su esamais vežėjais ir ieškoti naujų;

Norėti semtis naujų žinių, tobulėti ir mokytis.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai, dinamiškumas, lankstumas;

Geros anglų kalbos žinios;

Rusų Vokiečių kalbos žinios būtų privalumas;

Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;

Atsakingas požiūris į darbą ir orientacija į rezultatą;

Gebėjimas prioretizuoti darbus ir planuoti savo darbo laiką.

Mes jums siūlome

Galimybę savarankiškai priimti sprendimus, siekiant užsibrėžto tikslo;

Karjeros galimybes;

Motyvacinius priedus, priklausančius nuo rezultatų.
Jeigu turite klausimų prašome kreiptis: Gediminas

Atlyginimas

700-2000 €/mėn. į rankas

UAB GYVETA Logistics