UAB NNL LT

Ekspedicijos vadybininkas (-ė) darbui su Vakarų Europa

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB NNL LT

Darbo pobūdis:

Koordinuoti kasdienes ekspedicijos operacijas tarp Vakarų Europos ir Baltijos šalių:
  • importo, eksporto organizavimas
  • darbas su terminalais
  • efektyvi kainodara
Užtikrinti efektyvią bendradarbiavimą su klientais, tiekėjais ir kitais verslo partneriais.
Rūpinimasis klientų lojalumu paremtais ilgalaikiais tvariais santykiais
Rinktis efektyvius vežėjus ir rasti optimalius logistikos sprendimus.
Spręsti neatidėliotinas ekspedicijos problemas ir užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo lygį.
Reikiamos informacijos suvedimas administravimas sistemoje

Reikalavimai darbuotojui:

Sėkminga darbo patirtis ekspedicijos arba logistikos srityje su daliniais bei pilnais kroviniais
Gebėjimas efektyviai valdyti vežimo procesus ir spręsti įvairias nenumatytas situacijas
Pasižymi atsakingu požiūriu į darbą, mokėjimu planuotis darbus, prioritetų nustatymu
Esi organizuotas/a, randi bendrą kalbą su partneriais, esi iniciatyvus/i ir atkaklus/i
Loginis mąstymas ir orientacija į rezultatą - Tavo stipriosios savybės!
Puikiai moki anglų kalbą (raštu, žodžiu)
Turi gerus darbo kompiuteriu (Microsoft Office) įgūdžius.

Privalumai:
  • Darbo patirtis organizuojant pervežimus tarp Baltijos šalių ir Vakarų Europos
  • Patirtis su temperatūriniais kroviniais
  • Puikiai moki vokiečių ir / arba rusų kalbas.

Mes Tau siūlome:

  • Dinamišką darbą itin patyrusioje, ambicingoje, jaunatviškoje ir draugiškoje komandoje;
  • Puikias asmeninio bei profesinio tobulėjimo, augimo bei žinių įgijimo galimybes;
  • Konkurencingą darbo užmokestį ir nuo darbo rezultatų tiesiogiai priklausančius motyvacinius priedus;
  • Puikias darbo sąlygas estetiškoje aplinkoje.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas
1500-1700 €/mėn. į rankas + motyvaciniai priedai už rezultatų pasiekimus.
Atlyginimas derybų klausimas, priklauso nuo kandidato patirties.
UAB NNL LT

UAB NNL LT

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!

Tel.
informacija apie UAB NNL LT
1904 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
372
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1402 €
25% uždirba 1402-1777 €
25% uždirba 1777-2183 €
25% uždirba nuo 2183 €