EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-ė)

1107-2096 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - Hegelmann Group
UAB Express Heroes kviečia prisijungti prie komandos Ekspedicijos vadybininką (-ę) !

Darbo pobūdis:

  • Krovinių pervežimų organizavimas;
  • Bendravimas su esamais vežėjais, bei naujų vežėjų paieška Lietuvos ir Vakarų Europos rinkoje (vežame su mūsų transportu, dirbame su kitais vežėjais);
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas ir aktyvi naujų klientų paieška (krovinio pieška);
  • Pervežimo dokumentų administravimas.

Reikalavimai:

  • Bent 1 metai darbo patirtis transporto ar logistikos sektoriuje;
  • Krovinių gabenimo ypatumų išmanymas (privalumas);
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Atsakingumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas.

Mes siūlome

  • Partnerių teikiamas nuolaidas grožio, sveikatingumo ir pramogų sferose;
  • Galimybę nemokamai stebėti "Žalgirio" komandos rungtynes;
  • Žinias, karjeros galimybes, ambicingą kolektyvą;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

1107-2096 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Hegelmann Group

UAB „Express Heroes“ viena iš Hegelmann Group įmonių. Įkurta 2019 m. transporto ir ekspedicijos įmonė, kuri teikia pervežimo paslaugas nuosavu ir samdomu transportu. Krovinių gabenimo kryptys išplėtotos Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Express Heroes paslaugų kokybės standartus patvirtina turimi ISO 9001, 14001 ir 45001 sertifikatai.

Jeigu nebijai iššūkių, esi atsakingas ir ieškai nuolatinio tobulėjimo profesinėje srityje prisijunk prie mūsų! Apsilankyk Hegelmann socialiniuose tinkluose ir sužinok daugiau apie mus:

Facebook: www.facebook.com/hegelmannlithuania
Instagram: www.instagram.com/hegelmann.lithuania/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/hegelmanngroup

www.youtube.com/c/HegelmannGroupTV/videos
See all ads of this company (32)
informacija apie Hegelmann Group
1876 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
1584
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1579 €
25% uždirba 1579-1645 €
25% uždirba 1645-1712 €
25% uždirba nuo 1712 €